Нетішинської міської ради
Шепетівського району
Хмельницької області

Бібліоцентр закладу

Бібліотека

Про бібліотеку

Візитівка1
візитівка2
5

Анонс подій

Посвята в читачі

З яким же нетерпінням чекали на  зустріч здобувачі освіти 1-А класу  нашого ліцею! Класний керівник Світлана ВОЙЦЕХОВСЬКА, працівники шкільної книгозбірні Тетяна МАТВІЙЧУК та Альона ФІЛОНЕНКО провели посвяту першокласників у читачі “Стану книзі добрим другом” та відкрили ще одні двері в чудову і неосяжну країну знань - бібліотеку.

Зустріч з нацгвардійцями

В історії України багато подій та дат, що  засвідчують прагнення українського народу до вільного, щасливого  життя, захисту суверенітету та незалежності держави. Однією із них є  відзначення Дня Національної гвардії України - військового формування з правоохоронними функціями для виконання завдань із захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян України, суспільства та держави.

Напередодні вищезгаданого свята, яке відзначається щорічно 26 березня, учні 9-Д класу Нетішинського ліцею №3  із вчителем предмету “Захист України”  Михайлом ТАБОРЧУКОМ побували  у книгозбірні на зустрічі “Національна гвардія – школа мужності”  та мали можливість поспілкуватися із нацгвардійцями.

Міжнародний день рідної мови

У книгозбірні Нетішинського ліцею № 3 пройшов бібліотечний  non-stop    «У ріднім слові –  цілий світ», учасниками якого були учні: 8-В, 8-Б та 5-А класів (вчителі: О. Самчук, С. Янчук та класний керівник В. Семенюк). Учасники заходу мали можливість переглянути відеопрезентацію «Мова кожного народу – непорочна і свята», зіграти у «Мовне лото», відповісти на питання міні-вікторини «Продовж прислів’я» та прослухати українські пісні про мову, які звучали перед початком та в кінці заходу.

Міжнародний день рідної мови

Акції  та проєкти

Подаруй бібліотеці сучасну книгу

оголошення

Тобі Україно на вірність присягли

Бібліотека-дім читача

Літературний календар

Інтернет-ресурси


Перейти до вмісту