Нетішинської міської ради
Шепетівського району
Хмельницької області

Тиждень безпечного інтернету

Тиждень безпечного інтернету
Інтернет – потужний ресурс , який значно полегшує життя людини та відкриває необмежені можливості для самореалізації та саморозвитку особистості, спілкування, навчання, дозвілля, але й приховує багато ризиків з якими стикається користувач.

У рамках тижня «Безпека в  інтернеті» в Нетішинському ліцеї відбулися ряд заходів: 

Учні початкової школи на уроках інформатики з Оленою Литвиненко обговорювали питання безпеки в мережі. Розгадували ребуси, вікторини, виконували інтерактивні завдання. 

Учні 2- В класу переглядали мультфільм про безпеку дітей онлайн «Хеппі та її суперсила» Мультфільм розповідає про небезпеку, яка підстерігає учнів в іінтернеті. 

У 3-А класі відбулася захоплююча вікторина «Безпечний інтернет». Разом із вчителькою Світланою Парай  учні  вчилися висловлювати  свою думку та відстоювати свою позицію за допомогою цеглинок LEGO. 

6-В  клас багато цікавого дізнався на інтерактивному занятті «Ризики в інтернеті», яке підготували й провели вчителі Тетяна Ткачук та Наталія Шостак. 

 

Діти 6-А класу стали учасниками заняття «(Не) безпечний інтернет». Олена Грицик ознайомила учнів класу  з правилами безпечного користування та етикету в інтернеті й  шляхами їх подолання. 

Учні 7- Г класу разом із Тетяною Сологуб під час уроку «Реальність у віртуальності» розглянули можливі небезпеки спілкування онлайн, з'ясували, якою інформацією не варто ділитися в мережі, сформували навички безпечної поведінки в інтернеті. 

Інформаційна комісія учнівського самоврядування протягом тижня під час годин спілкування   знайомила восьмикласників із шпіонськими програмами віртуального світу. Учні розв’язували кросворд, створювали плакати – застереження шкідливих програм. 

Учіться користуватися інтернетом, аби не стати жертвою віртуального життя.

Перейти до вмісту