Нетішинської міської ради
Шепетівського району
Хмельницької області

Тиждень протидії булінгу

Тиждень протидії булінгу
Тема булінгу на сьогодні є резонансною. За даними досліджень, Україна увійшла до ТОП-10 країн із поширеною дитячою агресією у школах. Жертвами при цьому є здебільшого учні від 11 до 15 років.
З метою попередження проявів булінгу практичний психолог Тетяна Сологуб ознайомила учнів 6-В класу з поняттями «булінг», «види та прояви булінгу». Розглянула з ними причини та ознаки булінгу. Разом з'ясували до кого звертатися за допомогою. Виконавши вправу «Зім’ятий папірець» переконалися, якої непоправної шкоди можна завдати особистості, якщо ображати її, знущатись над нею.
У 6-Г класний керівник Олена Ковальчук провела заняття з елементами тренінгу "Стоп булінг".
Учні переглядали соціальні ролики "Stop - bulling" знайомилися з інформацією про булінг. Вчилися відрізняти булінг від звичайного конфлікту.
Про правила безпечного спілкування в колективі, дії школярів у разі виникнення конфліктів дискутувала зі школярами початкової школи заступник директора з виховної роботи Тетяна Сімчук. Через гру та практичні вправи, перегляд мультфільму обговорювали тему булінгу, а також повторювали/відпрацьовували алгоритм дій та звернень за допомогою у разі потреби.
Захід проведено відповідно до річного плану закладу, у рамках діяльності Національна тренерська та медіаторська мережа ГО «Ла Страда Україна», а також реалізації проєкту “Попередження ґендерно зумовленого насильства, торгівлі людьми та порушення прав дитини” за підтримки донорської організації “Хліб для світу”

Перейти до вмісту