Нетішинської міської ради
Шепетівського району
Хмельницької області

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек “Вірю в майбутнє твоє, Україно!”

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек “Вірю в майбутнє твоє, Україно!”
Жовтень - місяць, коли українці вшановують захисників та захисниць України, що мужньо стоять на захисті цілісності та суверенітету держави, а ще - період проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який цьогоріч проходить під гаслом “Вірю в майбутнє твоє, Україно!”
Місячник розпочався історичною годиною “Ми українці: честь і слава незламним” ( 7-Г клас, класний керівник Наталія ШЕВЧУК). Присутні дізналися про започаткування свят: Дня захисника та захисниць України і Дня Українського козацтва, переглянули фільм про запорізьких козаків, відповіли на запитання відеовікторини “Козацька Україна” та вшанували усіх, хто в різні часи зі зброєю в руках захищав рідну землю.
3 жовтня у книгозбірні відбувся урок мужності “Захисники – опора країни”, під час якого здобувачі освіти 9-Д класу, разом із класним керівником Світланою ЯНЧУК, мали можливість поспілкуватися із молодшим лейтенантом Володимиром СИРОВАТКО, молодшим сержантом Юлією ОПАНАСЮК та старшим лейтенантом Юрієм ЗАЙЦЕМ. Учні з захопленням слухали розповіді гостей та задавали цікаві питання, а також мали можливість одягнути військову амуніцію.
Працівники бібліотеки ознайомили присутніх із книжково-ілюстративною виставкою “Наші воїни – захисники держави“, а на завершення заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, кому не судилося повернутися до рідних домівок, виконуючи свій громадянський і військовий обов’язок.

Перейти до вмісту