Нетішинської міської ради
Шепетівського району
Хмельницької області

Тиждень профілактики шкідливих звичок

Тиждень профілактики шкідливих звичок

В рамках тижня профілактики шкідливих звичок психолог Тетяна Сологуб з учнями 2 – х класів (2 - Б, 2 – В, 2 - Д) спілкувалася про корисні та шкідливі звички. Діти визначили, які можуть бути наслідки шкідливих звичок та як їх позбавлятися, сформували бажання вести здоровий спосіб життя.
Класоводами Ольгою Царенко, Світланою Парай, Людмилою Гучко надавалася перевага активним формам роботи, які б мотивували та виховували прагнення дітей вести здоровий спосіб життя.
Цікаво та змістовно провели урок здоров’я у 4 -Д класі учні 7-В класу разом з педагогом – організатором Тетяною Ткачук.
Багато нового та важливого про шкоду здоровʼю від вживання алкоголю, цигарок розповіла молодшим школярам медична сестра Людмила Дідич. Малі «чомучки» не лише ставили запитання, а й пояснювали, чому жити потрібно з користю, чому важливо займатися спортом та дотримуватися правил безпечної поведінки.
У 5-Г класі відбулася година спілкування "Шкідливим звичкам - НІ!", яку провела класний керівник Ольга Парфенюк Діяльність учнів була різностороння:

 • перегляд пізнавальних відеофрагментів;
 • робота із дошкою Jambord;
 • виконання онлайнових вправ;
 • малювання та презентування малюнків.
  Діти зрозуміли, що потрібно пропагувати здоровий спосіб життя і викликати негативне ставлення до усіх шкідливих звичок, які завдають шкоди здоров'ю.
  Учитель Зоряна Кирилюк у 5-х класах працювала над удосконаленням знань про шкідливі звички та їх вплив на здоров'я. Різні форми та методи роботи використані під час занять мотивували школярів до здорового способу життя. Результатом спільної діяльності було написання історії про подолання шкідливих звичок у 5-Г класі та творчі роботи 5-А клас.
  7-Г клас разом з соціальним педагогом Христиною Дворніковою пропагували здоровий спосіб життя у виховному заході « Твоє життя у твоїх руках». Учні 7-В класу переглянули відеофільм «Айкос. Вейпи. Електронні цигарки», який підготувала класний керівник Тетяна Ткачук. Обговорили зміст побаченого та висловили свої думки.
  Тетяна Сімчук заступник директора з виховної роботи провела серію тренінгів на тему «Цінуй життя» для учнів 9-х класів. Але знання мають бути підкріплені вміннями відстоювати власні кордони та думку, наповнювати вільний час корисними справами, а також протистояти тиску однолітків, «модним тенденціям» сучасної молоді.
  Саме цьому ми разом із старшокласниками присвятили час.
  Саме цьому мають присвятити час батьки підлітків. Адже життя наших дітей - найбільша цінність.
  Саме від нас залежить, яким буде життя наших, Ваших дітей.
Перейти до вмісту