Нетішинської міської ради
Шепетівського району
Хмельницької області

Тиждень безпеки життєдіяльності

Тиждень безпеки життєдіяльності
У рамках тижня Безпеки життєдіяльності для учнів 6-А та 6-Б класів відбувся виховний захід з пожежної безпеки «Іскру гаси до пожежі, бо вогонь не знає межі.», який провела педагог – організатор Марина Бродська.
Учні поглибили знання про причини виникнення пожеж, з’ясували як потрібно діяти у разі пожежі, пригадали правила поведінки під час пожежі, особливості евакуації з приміщення.
Школярі активно відповідали на запитання вікторини, яку провели лідерки учнівського самоврядування Карина Гаром та Уляна Марченко.
Навчання через дію або як реагувати, якщо ви стали свідком ДТП.
Саме з такою метою медична сестра Людмила Дідич провела практичне заняття для учнів 9-х класів з відпрацювання навичок надання невідкладної допомоги під час ДТП, зокрема зупинку кровотечі та накладання аерошини при переломах.
Для учнів 7-А класу класний керівник Олена Грицик провела інтерактивну вікторину на тему «Безпека понад усе». Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Навчаючи дітей правилам техніки безпеки сьогодні, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.
Уміло й творчо педагоги початкової школи навчають дітей правилам безпечного життя (зокрема дорожнього руху) . Тут і уявна «вулична акція», і прихід у гості «поліцейського», змагання «хто краще!»… Але як вам заняття з елементами «STEM»? Так, семикласники «розібрали на молекули й атоми» правила дорожнього руху і навіть змоделювали «велосипед»

Перейти до вмісту