Нетішинської міської ради
Шепетівського району
Хмельницької області

Усесвітній День Гідності

Усесвітній День Гідності
21 листопада, до державного свята Дня Гідності та Свободи України спільнота відповідального вчительська/учнівства гімназії «Ерудит»долучилася до урочистостей з нагоди відкриття всесвітнього дня гідності. Наш заклад уже впʼяте стає учасником цього проєкту, мета якого спонукати молодь/ учнівство керуватися почуттям власної гідності у повсякденному житті.
Завдяки зусиллям захисників та захисниць ми змогли провести подію в очному форматі.
За 2,5 години було реалізовано компоненти «Наснаження для гідного життя», «Гідність у дії» зусиллями волонтеріату всесвітнього дня гідності: учнів 9-х класів, класних керівників Світлани Фабрицької, Олени Самчук, Тетяни Кравчук, Наталії Боднар, Світлани Янчук, директорки закладу Надії Конончук, керівниці ГО « Жіночий батальйон» Наталії Форсюк, лідерки учнівської ради «Вільні» Софії Северенюк та багатьох інших, хто допомагав, підтримував та мотивував.
Як у залі на спільній зустрічі, так і в окремих локаціях, учасники події мали нагоду переглянути відеозвернення й послання надї від відомих людей, військовослужбовців ЗСУ, добротворчі відео про дитяче волонтерство, а також дискутували на тему гідності, розповідали свої історії про гідність, грали та виконували вправи для стабілізації емоційного стану тощо за матеріалами, наданими ГО «EdCamp Ukraine”.
Насичений, емоційний та дуже важливий день:) Але це лише початок… У символічний проміжок часу з 21листопада по 10 грудня передбачено багато чого цікавого та важливого для усіх нас. Того, що допомагатиме/надихатиме жити вільно, говорити про гідність та свободу, поважати себе та один одного.
Ми вільні, бо гідні!
Плекаймо/зрощуймо гідність
#gdignityUkraine

Перейти до вмісту