Нетішинської міської ради
Шепетівського району
Хмельницької області

Усесвітній день доброти

Усесвітній день доброти
У всесвітній день доброти учні 3-В класу разом зі своїм класоводом Аллою Савчук дискутували на тему «Чи легко робити добрі вчинки?».
Впевнена, що так. Про це свідчить не лише наповнена «банка добрих учинків». А ще цей класний колектив (як і багато інших у нашому закладі) завжди охоче долучається до волонтерського руху та ініціює добросправ.
Учні 2-В класу Нетішинської гімназії «Ерудит» разом із класоводом Любов Залізькою у Всесвітній день доброти мали можливість підсумувати, які добрі справи зробили, кому допомогли, сказали добрі слова рідним, друзям, підтримали тих, кому це потрібно і завітали до малят ЗДО "Оленка" групи №7 молодшого дошкільного віку. Другокласники розповіли правила доброти, провели ігри, подарували подарунки. За що діти їм були щиро вдячні.
Учні 1- В класу та класний керівник Світлана Амірова в день доброти дослідили й переконалися, що дарувати добро - це просто. Спільно дійшли висновку, що робити добро потрібно кожен день і не чекати за це нагород.
1-Б клас знає, що добро врятує світ та з'єднає народи, тому що воно закладене в людській природі, саме тому робити гарні вчинки повинен кожен із нас.
Творити добро зовсім не важко!

Перейти до вмісту