Нетішинської міської ради
Шепетівського району
Хмельницької області

Акція Подаруй бібліотеці книгу

Акція Подаруй бібліотеці книгу
Новорічні свята – це свята дитинства! Це особлива атмосфера, запах ялинки, шоколадних цукерок і мандарин, веселий настрій, очікування дива і казки. Казкова атмосфера панує також у бібліотеці нашої гімназії.
Увагу користувачів книгозбірні привертають святкові виставки книг та журналів: «Різдвяні акорди», «Зимова круговерть» , а також «Нова книжкова хвиля», на якій представлені нові книги, подаровані читачами у цьому навчальному році. У переддень Різдва, хочемо подякувати учням, батькам та класним керівникам, які долучаються до постійно діючої акції «Подаруй бібліотеці книгу!». Саме завдяки вам наша книгозбірня поповнилася ще 58 новими цікавими книгами, які з нетерпінням чекають своїх читачів.
Представлені книги, окрім того, що дають корисну та цікаву інформацію, налаштовують на святкову хвилю, створюють піднесений настрій і бажання торкнутися, прочитати їх .
Надзвичайно приємно бачити дитячі оченята, наповнені цікавістю, теплом, світлом, щастям і добром! І вдвічі приємніше, коли та радість і посмішки викликані відвідуванням БІБЛІОТЕКИ!
Тож, вітаємо усіх з прийдешніми святами та бажаємо міцного здоров’я , щастя, злагоди та миру! З Різдвом Христовим і Новим Роком!

Перейти до вмісту