Нетішинської міської ради
Шепетівського району
Хмельницької області

День пам’яті загиблих під час голодоморів

День пам’яті загиблих під час голодоморів
Пам’ять – нескінченна книга, в якій записано усе: і життя людини, і життя країни. А тому ніколи із людської пам’яті не зітруться ті жахливі сторінки історії, які свідчать про Голодомор 1932-1933 рр. в Україні.
З метою висвітлення страшних та моторошних сторінок голодомору, історичних фактів, вшанування всіх жертв геноциду проти української нації, у бібліотеці Нетішинської гімназії “Ерудит” проведено годину пам’яті «Голодомор… Пекельний час» з учнями 8-Г класу.
Працівниками бібліотеки було організовано книжкову виставку-перегляд «Не згасає пам’яті свіча», підготовлено відеопрезентацію пам’яті жертв голодомору, а також представлено документальний відеофільм «Голод».
Присутні більше дізналися про ті страшні роки, коли села заносили на "чорну дошку", а за 5 колосків розстрілювали на місці, ознайомилися зі спогадами очевидців тих 17 місяців Голодомору 1932 -1933 р. Ця година була спрямована на усвідомлення відповідальності один за одного, на об'єднання в єдиному просторі нашої пам'яті, щоб стати нацією, яка буде захищеною і безпечною на сотні років вперед та назавжди збереже спогади про ті "скорботні жнива".

Перейти до вмісту