Нетішинської міської ради
Шепетівського району
Хмельницької області

#Національний тиждень читання

#Національний тиждень читання
Цьогоріч «Національний тиждень читання» проходить під гаслом #бутисвоїми та має на меті консолідувати українське суспільство навколо читання як тренду. Радує те, що вся спільнота Нетішинської гімназії “Ерудит” долучилася до даної Акції та стала єдиною читацькою родиною – і здобувачі освіти, і вчителі. Теми та книги для читання обиралися різні: від книг про пса Патрона та фронтову лисичку Аліску, до поезій про війну (9-Д з С.ЯНЧУК), природу і просто життя.
Неординарно пройшли читання книги Зоряни ЖИВКИ “Пес Патрон” у класах 4-Г і 3-Б (вчителі А.СІДЛЕЦЬКИЙ, Л.САВЧУК) та твору “Аліска, фронтова лисичка” Олени МОКРЕНЧУК, яка із 2015 р. перебуває на передових позиціях у 72 бригаді. Діти висловлювали свої думки про читання, переглянули відеоряд про те, для чого потрібно читати, зачитували уривки із творів, під пісню “Пес Патрон” виконували руханку, малювали головних героїв книг і залишали їх на згадку бібліотеці, а 4-А клас ( вчитель С.ПАРАЙ) подарував ще й книги.
Заходи у рамках проведення "Національного тижня читання" #бутисвоїми набирають обертів…8 грудня ми читали разом із найменшими здобувачами освіти- учнями 1 -Г класу - та Г. Пахальчук. Для відвідувачів це була перша зустріч із бібліотекою, під час якої учні ознайомилися із різноманіттям книг, дізналися про те, яку роль бібліотека та читання відіграють у житті людини, переглянули відеофільм та відгадували загадки. Про те, що діти з батьками читають казки, ми дізналися під час вікторини, за що вдячні батькам, адже любов до книги потрібно прищеплювати змалечку.
Читання вголос розвиває швидкість мовлення, розширює словниковий запас, знижує стрес і робить нас щасливими.
Дякуємо усім, хто долучився до Національного тижня читання! Будьмо своїми! Читаймо разом!
Змістовно, насичено, неординарно пролетів цей тиждень для крилатиків, адже ми долучились до чудової акції!
Діти читали самі та з батьками, переказували та обговорювали прочитане, дискутували, рекламували книги для читання, декламували улюблені вірші, складали сенкани…
Завершився наш тиждень мистецьким уроком у шкільній бібліотеці: дитячі спогади про першу прочитану книгу, цікаві ребуси та загадки, змістовні роздуми, зразкове читання та старанна культура спілкування солов'їною. А ще, у спільноколі, склали неймовірну казку "Подорож сніжинки".
Вдячні працівникам шкільної бібліотеки за співпрацю.

Перейти до вмісту