Нетішинської міської ради
Шепетівського району
Хмельницької області

День Соборності України

День Соборності України
День Соборності України – це одне з найважливіших свят нашої країни, яке символізує те, що ми всі - один народ і жодні кордони не зможуть розділити нас. Соборність нашої Батьківщини сьогодні виборюють та оберігають захисники України. Честь і слава нашим Героям!
Другокласники вітають всіх українців із святом. Ми – єдиний народ! Перемога буде за нами!
Учні 4 - А та 4- Б разом з класними керівниками Тамарою Климець та Світланою Парай сповнилися силою духу, бадьорістю та оптимізму, бо ж пригадали одвічні українські цінності разом із учнями 8-мих класів, заспівали гуртом одну з найвідоміших пісень "Ой у лузі червона калина" та задонатили задля перемоги.
Учні 5-А класу ( класний керівник Ольга Онищук) намагалися більше дізнатися про важливу подію в історії українського народу та з допомогою інтерактивної гри показати свої знання та вміння працювати в команді, бути єдиним цілим в досягненні поставленої мети.
Нехай наші знання, сила та мужність завжди будуть нашим прапором, а дух гідності та волі завжди світить символом національної єдності.
Старшокласники гімназіі об’єдналися в ланцюг єдності та виконали найважливішу пісню держави, щоб показати: ми – єдині, Україна – одна!
Пишаємося, що ми українці й віримо, що прийде час, завершиться війна, окуповані території будуть звільнені та відновлені, настане мир і гордо прозвучить: «Україна від сходу до заходу від півночі до півдня - вільна, єдина, соборна держава»
Все буде Україна!

Перейти до вмісту