Нетішинської міської ради
Шепетівського району
Хмельницької області

День пам’яті Героів Небесної Сотні

День пам’яті Героів Небесної Сотні
Ніколи не зітруться з пам’яті події Майдану 2014 року, які перевернули свідомість багатьох людей, показали, що українці – нація, гідна кращого майбутнього.
Патріотична акція «Завʼяжи стрічку памʼяті на честь Героїв» сьогодні обʼєднала учасників освітнього процесу різної вікової категорії та мала на меті вшанувати памʼять тих, хто загинув за незалежність України.
У актовій залі гімназії відбулися уроки пам’яті для учнів 7-9 класів, присвячені подіям 2013 – 2014 років та подвигам громадян, які відстоювали демократичні цінності та територіальну цілісність України під час Революції Гідності.
Учні 8-А класу завітали до бібліотеки Нетішинської гімназії «Ерудит» на урок-презентацію «Вони помирали, щоб жила Україна» вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини. Учні ознайомились з перебігом подій, переглянули фото та цикл відеосюжетів про ті страшні часи на Майдані, звернули увагу на виставку – присвяту «Промені світла», на якій викладені книги та матеріали, пов’язані з героями, а також виготовили ангелів пам’яті. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих.
Вихованці роїв «Мужні» та «Волинські гайдамаки» стали учасниками круглого столу «Герої не вмирають. Вони живуть доки їх пам’ятають», проведеного в онлайн форматі відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.
Формат заходу дозволив учасникам поринути вкотре у події листопада 2013- лютого 2014 рр, закарбувати у памʼяті імена Героїв - земляків та вшанувати памʼять тих, хто загинув у ті буремні дні.
Памятаймо Героїв. Вони не вмирають

Перейти до вмісту