Нетішинської міської ради
Шепетівського району
Хмельницької області

21 лютого День рідної мови

21 лютого День рідної мови

21 лютого світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Українці теж вітають своїх рідних та друзів з Днем рідної мови — української, маючи на меті віддати їй шану, зберегти єдність та міцність українського народу, які починаються саме з мови…
У цей день до бібліотеки Нетішинської гімназії «Ерудит» на бібліотечний non-stop « Від сопілки – до слова, від слова – до мови» завітали здобувачі освіти 8-А та 9-Б класів. Заходи проводилися із метою поглибити знання про мову як основу духовності; виховати любов і повагу до української мови – материнської та державної; спонукати читачів до роздумів про долю рідного краю та його славних синів, про свою приналежність до українського роду.
Учні звернули увагу на виставку «Бережімо і плекаймо мову», де були представлені книги, у яких висвітлюється історія народження та розвитку однієї з наймилозвучніших мов світу – української. Також з вуст дітей звучала щира, казкова, барвиста українська мова, адже любити, шанувати і плекати рідну мову – святий обов’язок кожного українця.
Поки живе мова, житиме й народ!

Перейти до вмісту