Нетішинської міської ради
Шепетівського району
Хмельницької області

ЕКОтиждень

ЕКОтиждень
З нагоди міжнародного дня лісів, усесвітнього дня води, всесвітнього дня Землі в гімназії проходили уроки сталого розвитку в рамках ECOтижня:
урок - конференція на тему «Екологічні проблеми водних ресурсів України, спричинені військовими діями» (працювали експерти з 8-А класу під керівництвом Ліна Марчук);
урок- захист проєктів на тему "Планета весела квітує, а чому забруднена сумує?» (творчо працювали учні 6-Г класу разом із Тетяною Ткачук);
учні 9-Г класу разом з Тетяною Сімчук вивчали види транспорту України через моделювання інтелект-карт (акцент ставився на екологічність того чи іншого виду транспорту, рівень навантаження на навколишнє середовище, вплив військових дій на розвиток транспортної мережі) (моя ж роль, як вчителя, полягала у консультуванні та експертній оцінці ).
У рамках екотижня юні шестикласники змагалися у квесті «Світ природи сьогодні».Подорожуючи локаціями гімназії, учні спробували себе в ролі знавців флори й фауни, дешифрувальників, сортувальників сміття, поціновувачів анаграм.
Організаторами та учасниками активності стали вихованці рою «Мужні»
Приємне спілкування, позитивний настрій – ось результат сьогоднішнього змагання.
До учнів 3-Д класу завітали працівники філії «Славутське лісове господарство» ДП «Ліси України» Тетяна ПОЄНКО, Наталія БІЛЕЦЬКА та лісівник Нетішинського лісництва Андрій ТКАЧУК.
Про значення лісів розповіла Тетяна Поєнко: - Наша планета являє собою єдиний організм, в якому, як і в людському організмі, абсолютно немає нічого зайвого, і кожен його елемент важливий, гармонійно підтримує і наповнює життям, і своїм неповторним різноманіттям все навколо.
Як вирощують із насінини сосни, жолудя дуба маленькі рослини, - розповіла Наталія БІЛЕЦЬКА. Учні вперше побачили насіння шишки, маленькі саджанці сосни, дуба, модрини.
Андрій Ткачук розповів про професію лісівника. Саме він охороняє ліс, береже його від пожежі, стежить за чистотою лісу.
А потім учні разом із гостями посадили біля школи маленькі дубки. Діти дали слово, що будуть доглядати за рослинками. Це будуть дубки 3-Д класу. Майбутнє лісу у наших руках!
Отож,
освіта для сталого розвитку,
креатив та творчість,
навчання через пізнання,
модерація та фасилітація - це про гімназію «Ерудит»

Перейти до вмісту