Нетішинської міської ради
Шепетівського району
Хмельницької області

Проєкт “Шукаймо добро – садімо квіти”

Проєкт “Шукаймо добро – садімо квіти”
2 квітня Проєкт «Шукаймо добро – садімо квіти» , приурочений памʼяті героя-захисника Ярослава Савченка розпочато.
Сьогодні більше тридцяти учасників долучилися до роботи . Шості, сьомі, восьмі, девʼяті класи! Ви неймовірні!
Завтра продовжимо?!
Нетішинська гімназія «Ерудит» запрошує усіх учасників освітнього процесу
Гуртом до Перемоги
3квітня. Хлопці 8-В класу разом із педагогом-організатором Тетяною Ткачук підготували ґрунт! Рослини обрано: проаналізовано їх стійкість до погодних умов, локацію та грунт (Зоряна Кирилюк, Тетяна Малишенко). А Домініка Дудар, учениця 8 -Г класу, провела заміри, щоб разом із вчителем математики Інною Блащук зробити обчислення та розмітку!Нетішинська гімназія «Ерудит» запрошує усіх учасників освітнього процесу до продовження проєкту на локаціях !Гуртом до Перемоги
5 квітня. Знову копали й міряли, обчислювали, щоб уже у вівторок о 16:00 створити частинку прекрасного в памʼять про героя Ярослава Савченка!
Гуртуймося та плануймо подальше втілення проєкту на локаціях закладу
Разом до Перемоги
7 квітня .Сьогодні були в спільноті абсолютно щасливі: діти, батьки, учителі. Дякуємо всім, хто щиро вболіває за спільну справу!
Квіти придбано
Допомога від учнів та батьків, класних керівників 3–А, 5-А, 5-Б, 6-Б, 7-А, 7–В, 8-А, 8-Б, 8-В, 8-Г і людей, що забажали залишити свої імена в таємниці, - це велике розуміння того, що сила народу в єдності!
Ми на завершальному етапі.
Гайда з нами творити добро
9квітня. Пролунав завершальний акорд знакового проєкту «Шукаймо добро – садімо квіти»», присвяченого памʼяті героя, випускника Ярослав Савченко
Це був непростий шлях команди не стільки вмілої, скільки обʼєднаної однією метою - творити заради памʼяті, творити заради перемоги ! Очолювані координатором Natalia ShostakZelinskaya, усі відчували відповідальність і неймовірну втіху від праці
У проекті взяли участь учні 3-А, 5-А,Б, 6-Б, 7-А, В, уся паралель 8-их класів. Вони допомогли не лише фінансово, а й особистою працею, проектуванням та розробкою дизайну, кошторису, випічкою до солодкого столу та теплою усмішкою .
Особлива подяка батьківству, що підтримало проєкт, педагогам та містянам, котрі живуть ініціативами закладу.
Щиро віримо, що попереду не один проєкт, і спільно ми збудуємо простір #Вільних, де кожен буде відчувати причетність, відповідальність і добро!
Дякую ЗСУ!
Памʼятаємо Героїв

Перейти до вмісту