Нетішинської міської ради
Шепетівського району
Хмельницької області

Загальноучнівська конференція

Загальноучнівська конференція
18 квітня у актовій залі Нетішинській гімназії «Ерудит» відбулася загальноучнівська конференція. У роботі взяли участь директор Нетішинської гімназії «Ерудит» Надія Конончук, заступник директора з виховної роботи Тетяна Сімчук, учнівське самоврядування закладу, активи 6-9 класів.
На початку конференції учасники отримали цінні настанови від директора Надії Конончук, які допоможуть їм планувати та організовувати роботу учнівської спільноти в наступному навчальному році.
У ході конференції присутні заслухали звіт голови Ради лідерів учнівського самоврядування «Вільні» Софії Северенюк про роботу за 2023 – 2024 н. р. Тетяна Сімчук, заступник директора з виховної роботи розповіла про важливість навчання в безпечному та дружньому середовищі, де немає місця будь яким проявам насильства, в тому числі й булінгу. Важливою частиною конференції було обговорення «Кодексу правил поведінки Нетішинської гімназії «Ерудит», робота над якими триватиме упродовж квітня – травня 2024 року.
Перед учасниками конференції виступили члени комісії Комітету безпеки школи, акцентуючи увагу на завданнях проєкту« Безпечні школи та цифрові освітні центри на заході України» ( Save the Children) від ГО «Аваліст».

Перейти до вмісту