Нетішинської міської ради
Шепетівського району
Хмельницької області

День матері

День матері
Святість материнської любові - одвічна ознака людськості.
Учитель - то, окрім знань, що дбайливо закладаються в розум, сила щирості й душевної щедрості, дорослої мудрості й дитячої безпосередності.
То всотане від матері тепло , яким пронизаний кожен куточок
Нетішинська гімназія "Ерудит"
До цього зворушливого свята 9-10 травня активістки восьмого та девʼятого класів ( Аліса Корміліцина, Євгенія Мукосій, Анна Дьомічева, Анастасія Сологуб, Юлія Хмуровська) провели благодійні майстер-класи для наших гімназистів! Вони робили листівки та писали побажання для своїх любих матусь. "Цікаво", "захопливо", "душевно", - такі враження від заходу. Кожен із учасників приніс додому власноруч зроблений маленький дарунок найріднішій на землі людині - мамі. А ще всі долучилися до благодійної акції, зібравши гроші на потреби наших воїнів. Дякуємо ЗСУ за можливість творити прекрасне.
Початківці Нетішинської гімназії "Ерудит" також долучилися до даного дійства серією майстер - класів "Сувенір для матусі". "Наполегливість, творчість, старанність, теплота та любов" - саме під таким девізом працювали школярі. Потім радісно поспішали додому, щоб порадувати своїх найрідніших.
З нагоди свята учні 5-6 класів малювали листівки на асфальті рідним матусям
Любов не лише у творчості, а й в очах, посмішках дітей))

Перейти до вмісту