Нетішинської міської ради
Шепетівського району
Хмельницької області

Міське свято “Здорова родина – щаслива країна”

Міське свято “Здорова родина – щаслива країна”
У НЕТІШИНІ ЗМАГАЛИСЯ ЗА ЗВАННЯ НАЙСПРИТНІШОЇ РОДИНИ
З нагоди Дня сім’ї, який щороку ми відзначаємо 15 травня, Виконавчий комітет Нетішинської міської ради спільно з Управління освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради, відділом молоді і спорту та Нетішинська гімназія "Ерудит" провели сімейні змагання «Спортивна родина – здорова країна».
Участь у заході взяли спритні, активні і вправні родини Лешкевич, Кравченко, Касянчук, Хамратович, Смолій, Коробчук.
Оцінювали батьківську вдачу, спортивний дух та командну роботу сімей поважне журі. До його складу увійшли вчителі фізичної культури освітніх закладів громади під керівництвом досвідченого спортсмена, майстра спорту Анатолія Олійника.
Вітальні слова з щирими побажаннями звучали цього вечора з уст начальника управління освіти Ольги Бобіної та директора гімназії "Ерудит" Надії Конончук.
Протягом декількох годин татусі і матусі разом зі своїми дітьми мали можливість проявити свою кмітливість, силу, винахідливість, мужність та вміння працювати командою у цікавих конкурсах та естафетах.
Переможцями змагань стала родина Касянчуків. Друге місце здобула сім’я Хамратович. Третє місце - у сімʼї Лешкевич. Переможці отримали памʼятні кубки, грамоти і смаколики від організаторів. Усіх учасників змагань також частували смачними подарунками. Яскраві вокальні та хореографічні номери дарували учениці гімназії "Ерудит" і гімнастки спортивного клубу "Золота осінь".
Сімʼя відіграє важливу роль у житті дитини, а такі заходи дають можливість провести більше часу із родиною. Самі ж батьки зазначають, що найголовніша нагорода для них, – аби малеча була щасливою та здоровою під мирним небом України.
Важливо, що ідеї мають змогу реалізуватися, але лише співпраця та командна робота перетворюють бажання в реальність. Радіємо, що день сімʼї провели усі разом спортивно, енергійно та корисно!
Дякуємо нашим захисникам! Слава Україні!
Відділ з організаційних питань

Перейти до вмісту