Нетішинської міської ради
Шепетівського району
Хмельницької області

Незабутній тиждень

Незабутній тиждень
Вже другий рій поспіль у нашому закладі для найстарших випускників проводимо заходи під загальною назвою «Незабутній тиждень». Головна мета: змістовно та креативно відзначити останній тиждень навчання в закладі освіти.
«Самоврядний день» - тема дня понеділка 27 травня. Для девʼятикласників та четвертокласників він особливий, адже вони змогли ближче познайомитися між собою.
А ще знайомство відбулося випускників початкової школи під час проходження освітнього квесту із науками/ предметами/ вчителями, з якими вони зустрінуться у 5-7 класах. Учні ж 9-х класів спробували себе у ролі вчителів та долучилися не лише до проведення цього квесту як помічники, а й самостійно провели інтерактивні заняття для молодших школярів.
«День дитинства» - тема дня вівторка.
Відчути смак дитинства, безтурботності, зарядитися енергією та з користю провести час на великій перерві(особливо коли дощ за вікном) - це мета спільнодії учнів 4 та 9-х класів. У цей раз молодші школярі розважали старшокласників, спільно з класоводами провели рухливі дитячі ігри.
Справилися на відмінно організатори дійства , а ось девʼятикласники виглядали дещо невпевнено, несміливо
Дуже сподіваємося, що попри загрози та виклики сьогодення, наші школярі хоч на хвильку згадали, що вони діти. Вони заслуговують на щасливе безхмарне дитинство.

Перейти до вмісту