Нетішинської міської ради
Шепетівського району
Хмельницької області

12 квітня Проєкт “Діємо для здоров’я”

12 квітня Проєкт “Діємо для здоров’я”

Напередодні світлого свята Великодня у 6-9 класах відбулися яскраві та веселі спортивні розваги «Сильні, спритні, сміливі»
Цей день об’єднав учнів у дружній атмосфері радості, руху та позитиву!
Учасники змагалися у захопливих естафетах із великоднім настроєм.
Особливо приємно було бачити усмішки, справжню радість дітей, адже саме такі моменти створюють найтепліші спогади
Нехай Великдень принесе у кожну родину мир, добро і світло!

Перейти до вмісту