Жіночий батальйон було запрошено 27 березня на захід у Нетішинській гімназії «Ерудит» — mini-EdCamp Netishyn.
Це була неймовірно змістовна та надихаюча подія, спрямована на розвиток особистості, інтелектуального потенціалу та навичок ефективної комунікації.
Захід завершився благодійним брейн-Ерудитом, який об’єднав учасників спільною метою — допомогою нашим захисникам.
За підсумками заходу для Жіночого батальйону було передано 18 000 грн, згодом ще 3550 грн. Це вагомий внесок і щира підтримка, яку ми обов’язково спрямуємо на актуальні запити від Незламних.
Щиро дякуємо організаторам та всім учасникам за небайдужість, єдність і силу добрих справ
Разом до Перемоги!


