24 квітня лідерки учнівського самоврядування #Вільні провели для учнів 8-х класів інформаційно – просвітницький захід, присвячений Чорнобильській аварії.
Під час зустрічі ведучі розповіли учням про події, які 40 років тому призвели до однієї з наймасштабніших техногенних катастроф в історії людства. Особливу увагу було приділено причинам аварії, її наслідкам для довкілля та людей, а також героїзму ліквідаторів.
У рамках заходу учні переглянули тематичний фільм: завдяки реалістичним кадрам і свідченням очевидців старшокласники змогли глибше відчути масштаб трагедії, усвідомити її наслідки та значення для сучасності.
Цікаві запитання та завдання вікторини допомогли не лише перевірити набуті знання, а й наголосити на найважливішому.
Захід сприяв формуванню історичної пам’яті, відповідального ставлення до безпеки та усвідомлення важливості подібних уроків для майбутнього.
У бібліотеці/медіатеці відбувся захід, присвячений 40-м роковинам Чорнобильської трагедії. Разом із учнями 6-В класу ми згадали тих, хто рятував світ двічі.
1986 рік: Безсмертний подвиг ліквідаторів, які зупинили розбурханий атом.
2022 рік: Героїзм захисників України та персоналу ЧАЕС, які в умовах окупації не допустили нової ядерної катастрофи.
Чорнобиль — це не лише минуле. Це історія про неймовірну силу духу наших людей: від перших пожежників 86-го до воїнів та енергетиків сьогодні.
Дякуємо кожному герою за життя. Пам’ятаємо, шануємо, вивчаємо!






