Нетішинської міської ради
Шепетівського району
Хмельницької області

Національна гвардія – школа мужності

Національна гвардія – школа мужності

В історії України багато подій та дат, що засвідчують прагнення українського народу до вільного, щасливого життя, захисту суверенітету та незалежності держави. Однією із них є відзначення Дня Національної гвардії України - військового формування з правоохоронними функціями для виконання завдань із захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян України, суспільства та держави.

Напередодні вищезгаданого свята, яке відзначається щорічно 26 березня, учні 9-Д класу Нетішинського ліцею №3 із вчителем предмету “Захист України” Михайлом ТАБОРЧУКОМ побували у книгозбірні на зустрічі “Національна гвардія – школа мужності” та мали можливість поспілкуватися із нацгвардійцями. Майор Олександр ДРИЛЬЧУК, капітан Андрій СВИРИДОК, старший лейтенант Олександр КОНЧА розповіли присутнім про те, в яких навчальних закладах вони здобували військову професію, які регіони України захищали під час несення служби, зупинилися на щоденних завданнях, що виконують сьогодні: охорона миру та спокою мешканців нашого міста. Ліцеїсти переглянули фото нацгвардійців під час відпрацювання різних завдань, відеоролик про заклад, де готують майбутніх захисників, - Національну академію Національної гвардії України, хвилиною мовчання вшанували усіх героїв-захисників України, а також прослухали пісню-гімн Національній гвардії у виконанні Миколи ЗОЛОЧЕВСЬКОГО, яку написав курсант Дмитро ОСЕЙКО.

На згадку про зустріч працівники бібліотеки подарували стрічки-обереги та книги, які були зібрані під час акції “Українському воїну – українську книгу”.

День Національної гвардії - це ще одна можливість привітати та вшанувати тих, хто завжди стоїть на захисті суверенітету і територіальної цілісності нашої держави, навіть у найважчі часи, щоденна успішна робота яких є запорукою безпечного майбутнього українського суспільства.

event13_00_march23
Перейти до вмісту