Катерина Поліщук, учениця 8 класу гімназії"Ерудит", перемогла у Міжнародній екологічній олімпіаді наукових проєктів з охорони довкілля "DreamECO", отримавши Диплом третього ступеня! Це вагоме досягнення, за яким стоїть титанічна праця. Перемога на такому високому рівні ще раз доводить, що цілеспрямованість, старанність та наполегливість дають гарний результат. Щиро вітаємо із блискучою перемогою!


