Нетішинської міської ради
Шепетівського району
Хмельницької області

Тиждень безпеки життєдіяльності

Тиждень безпеки життєдіяльності

Учасники загону юних рятувальників-пожежних Путіліна Каміла та Сологуб Анастасія провели для учнів 4 - Г та 4 - Д кл. заняття з безпеки життєдіяльності. Ознайомили зі способами уникнення небезпеки, правилами пожежної та мінної безпеки, обговорили особисту безпеку при зустрічі з незнайомими людьми.
Учні 2 - Б клас на виховній годині "Жити цікаво та безпечно" пригадали причини виникнення небезпечних ситуацій та основні правила особистої безпеки. Разом склали абетку безпеки.
Дівчатка та хлопчики 4-Б класу під час виховної години повторили правила техніки безпеки, обговорили, склали пам'ятки, дискутували про те, як потрібно діяти в надзвичайних ситуаціях.
Учні 3-Б класу перевірили свої знання у Вебквесті «Твоя безпека у воєнний час» . Цікаві завдання допомогли формуванню ключових та стійких компетенції у дітей. 5-Б клас під час години спілкування мав можливість попрацювати разом, пригадати основні правила поведінки у різних небезпечних ситуаціях та створити пам'ятки де реалізував свої знання із зазначеної теми.
Як діяти у разі надзвичайної ситуації? Саме про це учні 6-А класу дискутували, гортаючи сторінки усного журналу "Надзвичайні ситуації.

Перейти до вмісту