Нетішинської міської ради
Шепетівського району
Хмельницької області

Відкриті читання присвячені Ярославу Савченку

Відкриті читання присвячені Ярославу Савченку

Сьогодні в бібліотеці Нетішинської гімназії «Ерудит» відбулися відкриті читання, присвячені пам’яті нашого випускника Ярослава Савченка, мужнього захисника, який віддав своє життя за свободу й незалежність України. Ця
зустріч стала щирою і теплою нагодою згадати життєвий шлях Ярослава. Присутні ділилися спогадами про дитинство, юність, захоплення та мрії воїна. Говорили про його щирість, доброту й силу духу, про те, що надихало Ярослава в житті, чим він захоплювався, що любив. Кожна розповідь відкривала нові грані його особистості— світлої, щирої та життєрадісної людини. Під час читань учні декламували вірші Максима Кривцова, Мирослава Манюка, Катерини Бабкіної.Багато теплих слів звучало з уст учителів, які навчали Ярослава: Алли Клочко, Олени Форсюк, Світлани Фабрицької, Людмили Гучко. Ділилися своїми спогадами директорка закладу Надія Конончук, Ірина Ковалінська. Особливо зворушили слова мами Ярослава, Наталії Юріївни. В них звучали безмежна материнська любов, біль та гордість за сина-захисника рідної землі. Пам’ять про Ярослава житиме у добрих спогадах, а його мужність і любов до України будутьдля нас прикладом сили, гідності та відданості

Перейти до вмісту