Ще в одному класі провели заняття з ментального здоров’я — цього разу у 2-Г класі.
Разом із дітьми опрацювали важливі та цікаві теми:
«Емоції — фарби душі»
«Вчимося будувати здорові стосунки»
«Справляємося зі стресом та тривожністю»
«Фізичне і психічне здоров’я людини»
«Позитивне мислення»
Під час занять учні вчилися розпізнавати свої емоції, взаємодіяти з іншими, дбати про власне здоров’я та знаходити позитив навіть у складних ситуаціях.


