Нетішинської міської ради
Шепетівського району
Хмельницької області

20 березня Тиждень профілактики шкідливих звичок

20 березня Тиждень профілактики шкідливих звичок

В рамках тижня профілактики шкідливих звичок лідерки учнівського самоврядування #Вільні провели квест для учнів 8-х класів.
Під час заходу учасники дізнавалися про негативний вплив шкідливих звичок на організм, розраховували фінансові втрати людини, яка вживає спиртні напої та палить, збирали кошик корисних продуктів, проводили пізнавальні експерименти, шукали здорову альтернативу шкідливим звичкам.
Квест ще раз нагадав про цінність здорового способу життя та важливість свідомого вибору на користь власного майбутнього.
 
Днями у нашій гімназії пройшов змістовний інтерактивний форум «Здоровий вибір: скажи шкідливим звичкам НІ» для учнів 6-х класів. Захід об’єднав усю паралель у спільному діалозі про найважливіше: здоров’я, відповідальність та усвідомлений вибір.
Програма форуму була насиченою та динамічною: інтерактивне голосування, міні-панель «Думка експертів», форум-дискусія.
До заходу в якості експертів долучилися старша інспекторка СОБ Інна Чаховська, медична сестра Людмила Дідич, практичний психолог Тетяна Сологуб. Фахівці поділилися важливою інформацією, відповіли на запитання учнів та допомогли краще зрозуміти наслідки шкідливих звичок і способи їх уникнення.
Особливо цінним стало те, що учні не просто слухали, а активно брали участь, аргументували свою думку та вчилися говорити «ні» шкідливим звичкам.
Яскравим завершенням заходу став спільний флешмоб разом із лідерками учнівського самоврядування. Це додало позитивних емоцій та ще раз підкреслило: здоровий спосіб життя — це модно та актуально!
Дякую всім, хто допомагав у проведенні заходу.
Разом формуємо безпечне освітнє середовище) Разом виховуємо покоління, яке обирає здорове та свідоме життя)

Перейти до вмісту