Нетішинської міської ради
Шепетівського району
Хмельницької області

19 квітня Проєкт “Разом до Перемоги”

19 квітня Проєкт “Разом до Перемоги”

Напередодні Великодня наша гімназія долучилася до благодійних ініціатив на підтримку українських захисників.
Відгукнулися на запит ГО «Штаб допомоги ЗСУ м.Нетішин», які вирушали на фронт. Учні, батьки та педагогічний колектив об’єдналися, щоб зібрати необхідні речі для військових: каву, чай, енергетичні батончики, вологі серветки та інші корисні дрібниці, які допомагають у щоденній службі та додають сил нашим воїнам.
Окрім цього, передано 10 250 грн для танкістів 30 ОМБр на ремонт техніки.
Кожен внесок — це не просто допомога, а прояв вдячності, підтримки та віри в тих, хто сьогодні боронить нашу країну.
Дякуємо кожному та кожній, хто долучився до акцій!
Разом ми наближаємо перемогу.

Перейти до вмісту