Бібліотека-медіатека Нетішинської гімназії «Ерудит» щиро дякує видавництву «Ранок» за ініціативу та можливість долучитися до Всеукраїнського тижня дитячого читання та високу оцінку нашої діяльності!
Для нас велика честь — здобути ІІ місце у конкурсі. Це надихає рухатися далі, розвивати читацьку культуру та відкривати для учнів нові книжкові світи.
Особлива радість — поповнення нашої бібліотеки сучасними, цікавими й пізнавальними виданнями. Вони вже чекають на своїх читачів і обов’язково знайдуть відгук у дитячих серцях.
Щиро дякуємо за підтримку, співпрацю та любов до книги! Разом творимо майбутнє, залюблене у читання.


