Уже вдруге ми провели Тиждень відкритих дверей угімназії. 43 інтерактивних заходи у класах, на паралелях; як у кабінетах, так і просто неба; навчального, розважального, профорієнтаційного та просвітницького характеру. Відвідано батьками 43 уроки, 17 батьків познайомилися із організацією харчування учнів (дотримувалися усі санітарно-гігієнічні норми), залучені до заходів були працівники Краєзнавчого музею, Червоного Хреста, Медико-санітарної частини, установ та організацій міста. Усі активності висвітлювалися у групі фейсбук Нетішинська гімназія «Ерудит». Відгуки, зауваження, пропозиції читайте нижче.
«Від відвідування школи та участі в уроці отримала виключно позитивні враження. Мала можливість ознайомитися з атмосферою навчального процесу та отримати корисні практичні поради».
«Дякуємо за чудовий тиждень вражень і гарного досвіду!»
«…у формі гри продумано висвітлення важливих тем. Хотілося б, щоб такі заходи були «примусовими» для батьків, оскільки, наскільки я зрозуміла, не у всіх батьків демократичні погляди на виховання і не всі готові самостійно з цим розбиратися».
«В рамках "Тижня відкритих дверей" мала нагоду приймати гостей від батьківської спільноти на своїх уроках… враження неоднозначні».
«Гарна можливість для батьків пізнати шкільній процес із середини".


































