Нетішинської міської ради
Шепетівського району
Хмельницької області

13 лютого Тиждень безпеки в інтернеті

13 лютого Тиждень безпеки в інтернеті

У рамках тижня безпечного інтернету з 10 по 13 лютого 2026 року для покращення досвіду цифрового користування учні гімназії повторювали правила безпечної поведінки в мережі, вчилися створювати надійні паролі та розпізнавати фейки в Інтернеті. На уроках інформатики молодші школярі проходили веб-квест "Пригоди КіберЗайчика в Країні Інтернету», а учні 7 класів - вікторину "Паролі під контролем " та подорожували Інтерлендом. Також обговорювали, як захищати особисті дані, чому важливо не поширювати приватну інформацію, як безпечно спілкуватися онлайн та розпізнавати потенційні загрози. Такі заняття допомагають формувати в учнів цифрову грамотність, відповідальність і усвідомлене користування сучасними технологіями.
    11 лютого учителі інформатики провели інформаційний захід для педагогів, присвячений питанням цифрової безпеки.
Під час зустрічі обговорили важливість захисту персональних даних, принцип роботи двоетапної аутентифікації та практичні кроки її налаштування для онлайн-сервісів. Дякуємо колегам за участь та зацікавленість у підвищенні власної цифрової грамотності!

Учні 7-В та 7-А класів під час спортивного забігу #ШахрайГудбай пригадували прості правила безпеки разом з учителями фізкультури Тетяною Ткачук та Наталією Корнєєвою.

Перейти до вмісту